PVC, koberce, protiskluzné podlahy, marmoleum

Rychle a kvalitně provedeme pokládku klasických materiálů typu PVC a koberců. Dále nabízíme protiskluzné podlahy Altro a pokládku Marmolea.

Protiskluzné podlahy ALTRO

Podlahoviny ALTRO mají extrémní odolnost vůči opotřebení. Díky své vysoké úrovni hygieničnosti nabízí dlouhou životnost. A v neposlední řadě jsou, pro vynikající protiskluzové parametry, předurčeny pro použití v plochách s těžkým zatížením. A to nejen běžných suchých provozů, ale také v mokru.

Typickými aplikacemi podlahových systémů ALTRO jsou komunikační a shromažďovací provozy. Jako jsou například objekty zdravotnické a sociální péče, domovy pro seniory nebo pečovatelské domy. Se značnou oblibou jsou tyto podlahy velmi používány v mokrých provozech hygienických buněk a velkokapacitních kuchyní.

Marmoleum

Jedná se o přírodní linoleum. Je složeno z lněného oleje, pryskyřice, dřevité moučky, vápence a přírodních pigmentů. Tento materiál má dlouhou životnost, při správné údržbě vydrží 20-30 let. Snáší vysoké zatížení a je velmi odolné. Vzhledem k tomu, že se marmoleum netaví, nepřispívá k šíření ohně v případě požárů a stopy po cigaretách je možno snadno odstranit. Tento materiál nabízí mnoho vzorů a je možné vytvořit i individuální motivy například logo společnosti.