Laminátové/plovoucí podlahy

Kvalitní dekorativní podlaha se snadnou pokládkou. A to bez použití vody, lepidel, bez nadměrného ruchu. Navíc levně a rychle. Takto by se dala charakterizovat moderní plovoucí podlaha. Velmi však záleží na poctivé montáži podlahy, a tu vám s jistotou můžeme zaručit.

Laminátové podlahy

Logo

KVALITA a hodnota

Při koupi laminátové podlahy se vždy jedná o dlouhodobou investici. Laminátové podlahy jsou vyráběny  z vysoce kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií. A proto jsme schopni Vám poskytnout dlouholeté záruky.

HARMONIE s přírodou

Laminátové podlahy jsou certifikovány programem podpory lesních certifikačních plánů (PEFC). Jedním z hlavních cílů PEFC je ochrana našich lesů. Program zajišťuje, aby vždy, za každý strom, který je pokácen, byl zasazen nový.

JEDNODUCHOST

Snadná instalace a údržba: Máme na paměti, abyste mohli podlahu co nejsnadněji užívat, a proto jsme zkrátili dobu na její údržbu. Laminátové podlahy jsou odolné vůči poškrábání, vlhkosti a skvrnám.  (odolné proti nárazům, vůči cigaretám,  proti opotřebení, proti poškrábání, vůči vlhkosti, vůči skvrnám, proti uklouznutí a s vyšší rozměrovou stabilitou)

STYL rozmanitosti dekorů povrchových úprav a struktur

Různí lidé, různý vkus, různé styly. Protože Váš domov odráží to, kým jste, nabízíme Vám velkou škálu dekorů, povrchových úprav a struktur.