Laminátové/plovoucí podlahy

Kvalitní dekorativní podlaha se snadnou pokládkou. A to bez použití vody, lepidel, bez nadměrného ruchu. Navíc levně a rychle. Takto by se dala charakterizovat moderní plovoucí podlaha. Velmi však záleží na poctivé montáži podlahy, a tu vám s jistotou můžeme zaručit.

Laminátové podlahy BALTERIO

Logo

KVALITA a hodnota

Při koupi laminátové podlahy se vždy jedná o dlouhodobou investici. Podlahy Balterio jsou vyráběny  z vysoce kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií. A proto jsme schopni Vám poskytnout dlouholeté záruky.

HARMONIE s přírodou

Všechny laminátové podlahy Balterio jsou certifikovány programem podpory lesních certifikačních plánů (PEFC). Jedním z hlavních cílů PEFC je ochrana našich lesů. Program zajišťuje, aby vždy, za každý strom, který je pokácen, byl zasazen nový.

JEDNODUCHOST

Snadná instalace a údržba: Máme na paměti, abyste mohli podlahu co nejsnadněji užívat, a proto jsme zkrátili dobu na její údržbu. Podlahy Balterio jsou odolné vůči poškrábání, vlhkosti a skvrnám.  (odolné proti nárazům, vůči cigaretám,  proti opotřebení, proti poškrábání, vůči vlhkosti, vůči skvrnám, proti uklouznutí a s vyšší rozměrovou stabilitou)

STYL rozmanitosti dekorů povrchových úprav a struktur

Různí lidé, různý vkus, různé styly. Protože Váš domov odráží to, kým jste, nabízíme Vám velkou škálu dekorů, povrchových úprav a struktur.

KOLEKCE - vyberte si sami

Vzhled, struktura a textura kolekcí byla vytvořena a konstruována tak, aby vyhovovala všem požadavkům. Nechte se inspirovat nápady na stránkách www.balterio.com. Virtuální pokoj Vám pomůže vytvořit Váš interiér. Vyberte si pokoj, změňte nábytek, barvy stěn, a spojte je s Vaší oblíbenou laminátovou podlahou.

Grandeur - podlaha s velikostí

Z kolekce Grandeur vyzařuje čistý luxus. Její mimořádně dlouhé a široké lamely vypadají skvěle jak v malých místnostech, tak i v zámeckých pokojích a dokonale obohatí každý prostor. Výběrem z osmi různých odstínů dubu dodáte každému interiéru exkluzivní vzhled.


Infinity - exkluzivita domova

Dlouhé a široké panely Infinity dělají každý obytný prostor prostornější. 3D WOOD EFFECT zdůrazňuje přirozený reliéf struktury a propůjčuje interiérům prvek exkluzivity.


Magnitude

Tato exkluzivní podlaha připomíná skutečný dub. Originální technologie Chromezone vytváří lesklé póry na matném povrchu a ukazuje tak na skutečnou přírodní krásu.


Tradition Sapphire

Tradiční venkovské domy mívaly krásné ručně opracované dřevěné podlahy. Podlaha Tradition Sapphire přenáší tuto autenticitu s jedinečným vzhledem každého prkna do vašeho pokoje.


Tradition Sculpture

Tradition Sculpture budete milovat pro její dokonalou imitaci nedokonalosti skutečného dřeva. Struktura ručně opracovaného dřeva je odrazem mistrovské práce.


Tradition Elegant

Tradition Elegant je podlahou s charismatem, padnoucí každému interiéru. Struktura jemného žilkování s sebou nese tradiční avšak přesto moderní pocit.
 

Tradition Quattro

Se skutečným přírodním vzhledem vypadá tato podlaha jako autentická prkenná podlaha.

Stretto

Podlahy strefo s elegantními a úzkými lamelami, s šířkou pouhých 134 mm, dávají Vašemu prostoru nádech elegance. Jsou naprosto nerozeznatelné od dřevěných podlah. Tyto dekory Vám dají pocit svobody a otevřou Vaše prostory.

Impressio

Podlaha Impressio je kombinací světlých a tmavých dekorů. V odstínech od podkrovní bílé až po Dub Starý Zámecký a Borovici Přístavní. Podlaha dokáže přitáhnout Vaši pozornost a dodá nenucený vzhled každé místnosti.

Authentic Style

Tato nadčasová podlaha nemá ozdobné lemování. Lamely jsou hladce spojeny, tím je vytvořen rovnoměrně prostorný efekt.

Senator

Stylová podlaha za výjimečnou cenu, která nabízí řadu klasických i moderních možností.

Pure Stone

Pure Stone kombinuje veškeré výhody kvalitního laminátu s autentickým vzhledem přirozených kamenných dlaždic. Minimalistický charakter této podlahy dodá Vaší místnosti pocit prostoru a klidu.


Deluxe 4V


Diplomat

Dolce


Experience


Micro Grove


Optimum


Original