EURO FLOOR VINYL

Design a odolnost

Vinyl floor logo

Vinyl Floor Forever je extrémně stabilní, jednoduchý na údržbu, má autentickou strukturu dřeva nebo betonových dlaždic, výborně tepelně a zvukově izoluje, lze jej pokládat na podlahové topení a je praktický a příjemný na dotek.

Díky kvalitnímu povrchu s trvalou polyuretanovou úpravou a šesti vrstvám zůstanou podlahy Vinyl Floor Forever stále jako nové. Hravě zvládnou i ostré drápky Vašeho miláčka.

Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -

Style Floor

Tato kolekce nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha. Lze vybírat ze tří různých šířek lamel.


Authentic Floor

Široké formáty této kolekce zaručeně upoutají Vaši pozornost. Díky jemné mikro V-spáře vynikne každá lamela. Tato exkluzivní kolekce bude dominantou každé místnosti a ihned si ji zamilujete.


Grey Floor

Tyto originální dlaždice s autentickou betonovou strukturou dodají každému interiéru nový charakter. Vybírejte ze tří dekorů a zařiďte si interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.


Black & White

Černá, nebo bílá? Světlo, nebo tma? Vyberte si odstín Vám ušitý na míru a prosvětlete bíle nebo podtrhněte černě Váš interiér. Kombinací obou barev získáte originální a moderní interiér. Nebojte se experimentovat.